Porażka z Bolęcinem

SPRiN Regulice - Promyk Bolęcin 1:4 (1:4)

Bramka: Krzysztof Turek (k)

SPRiN: Piwowarczyk - Lizoń, Praszek, M. Matusik, Czak - Sikora, Warzecha, Turek (60' P. Matusik), Zimoląg, Knapik - Jamro

Spotkanie bardzo dobre rozpoczęła nasza drużyna, w jednej z pierwszej akcji indywidualną akcją popisał się Piotr Knapik, który minął kilku rywali i wbiegł w pole karne, gdzie został sfaulowany. Sędzia podyktował rzut karny, który bardzo pewnie wykorzystał Krzysztof Turek. Niestety radość nie trwała długo i zaraz wydarzyła się katastrofa. W odstępie może 10 minut, może nawet mniej straciliśmy 3 bramki po naszych prostych błędach. Gdyby tego było mało niedługo później prezent rywalom podarował Piwowarczyk, który podał prosto pod nogi napastnika Bolęcina, który wykorzystał błąd naszego bramkarza. Mimo wysokiego prowadzenia rywali nasza drużyna miała kilka bardzo dobrych sytuacji. Gdyby po pierwszej połowie był wynik 4:4 nikt nie byłby zdziwiony, niestety Sikora, Jamro, Zimoląg, Turek i Knapik nie wykorzystali dobrych okazji. Naszą drużynę przed wyższym wynikiem uratował słupek.

W drugiej połowie goście skupili się na utrzymaniu wyniku, praktycznie nie zagrozili naszej bramce. Stwarzaliśmy w dalszym ciągu sytuację, ale skuteczność była daleka od choćby przyzwoitego poziomu. Dobre okazje mieli chociażby Knapik, Jamro, Sikora, Zimoląg, Matusik, ale piłka do bramki trafiła tylko po strzale Sikory, ale ten był na pozycji spalonej. Kolejna porażka niestety stała się faktem.

Poniżej prezentujemy bramkę Krzysztofa Turka z rzutu karnego, a w galerii możemy obejrzeć zdjęcia z dzisiejszego meczu autorstwa Mateusza Chudego. Autorem nagrania i kilku zdjęć jest jak zawsze wspierająca nas Agnieszka Robak.